עמוד הבית » תמיכה מרחוק

שירותי תמיכה

כאשר יש לנו בעיות במחשבים הדבר פוגע ביכולת ההתנהלות שלנו. איננו יכולים לשחק במשחקי מחשב או ליהנות מהבידור שהמחשב מציע לנו; איננו יכולים לבצע מטלות לימודים ועבודה ואיננו יכולים לבצע פעולות שונות אותן אנו רגילים לבצע באמצעות המחשב.

כאשר ישנה בעיה במחשב אנו יכולים להיעזר בטכנאי מחשבים אשר יפתור לנו את הבעיה. כמובן שנרצה שהבעיה תיפתר בהקדם האפשרי, אך לעתים הדבר עשוי לקחת מספר שעות אפילו לטכנאי המהיר ביותר, בעיקר בהתחשב בזמן ההגעה עד אליכם. 

אבל מה אם אספר לכם שבעיות רבות ניתן לפתור באמצעות תמיכה מרחוק? כלומר תיקון התקלה ללא צורך בהגעה פיזית אליכם.

פתרון בעיות באמצעות תמיכה מרחוק

כאשר מדובר בבעיות חומרה אין ברירה ועל הטכנאי לגשת באופן פיזי אל המחשב ולהחליף את החלקים הפגומים. אם למשל נשרף לכם ספק הכוח של המחשב על טכנאי המחשבים להגיע לביתכם ולהחליף את ספק הכוח. 

אך בעיות רבות הקשורות לאפליקציות, מערכת ההפעלה והתקשורת הן בעיות אשר ניתן לפתור באמצעות תמיכה מרחוק ובמקרים מסוימים גם לאבחן בעיות חומרה מרחוק.

פתרון בעיות באמצעות תמיכה מרחוק יכול לפתור לכם בעיות שונות כמו למשל: בעיות בתקשורת בין המחשב למדפסת; התקנה והסרת תוכנות; הסרת וירוסים ותוכנות זדוניות; הגדרות דואר אלקטרוני; ביצוע גיבוי למידע; שדרוג תכנות; התקנה של מדפסות וציוד היקפי הדורש הגדרות במחשב; טיפול בבעיות הגורמות לאטיות המחשב; שינוי הרשאות גישה ברשתות וכו‘

 איך זה עובד?

תמיכה מרחוק מתבצעת באמצעות אפליקציה מיוחדת אשר מאפשרת לטכנאי להתחבר מרחוק אל המחשב שלכם בעזרת האינטרנט. את האפליקציה לתמיכה מרחוק יש להתקין מראש על המחשב שלכם, בדרך כלל ניתן לעשות זאת באופן עצמאי תוך כדי עזרה טלפונית של הטכנאי. 

חשוב לציין שזוהי אפליקציה מאובטחת אשר אינה מאפשרת למי שאינו מורשה לקבל גישה אל המחשב שלכם.

כאשר יש לכם תקלה אתם מוזמנים לפנות אל הטכנאי והוא יבצע התחברות מרחוק ויבדוק את הסיבה לבעיה ויעניק לכם פתרון מהיר. בזמן שהטכנאי מתחבר אל המחשב שלכם אתם תוכלו לראות על המסך את הפעולות שהוא מבצע.

היתרונות של התמיכה מרחוק

תמיכה מרחוק מעניקה לכם יתרונות רבים:

חיסכון בזמן – באמצעות תמיכה מרחוק תוכלו לקבל פתרון מהיר ולחזור לפעילות תקינה בהקדם האפשרי. לא תצטרכו לחכות להגעת הטכנאי.

גמישות – תמיכה מרחוק מעניקה  לכם גמישות רבה, את התמיכה תוכלו לקבל בכל מקום כל עוד המחשב מחובר לרשת האינטרנט.

חיסכון בעלויות – תמיכה מרחוק אשר חוסכת את הגעת הטכנאי אליכם גם חוסכת לכם בעלויות.

זמינות גדולה יותר – לעתים אתם צריכים תמיכה מרחוק מעבר לשעות העבודה המקובלות. מכיוון שטכנאי המחשבים יכול להתחבר מרחוק אפילו מביתו או בעזרת מחשב נייד מכל מקום שבו הוא נמצא אתם תוכלו ליהנות מזמינות גבוהה יותר של שירות התיקונים.

צריכים עזרה?