עמוד הבית » תיקון מדפסות

תיקון מדפסות

שירות מהיר במיוחד
מחירים תחרותיים
שירות אמין ומקצועי

נזקקים לתיקון מדפסות בבית או במשרד?

בעבר מדפסות היו דבר אשר שימוש בעיקר עסקים ובעלי מקצועות מסוימים, אך היום מדפסת היא מוצר הכרחי וניתן למצוא אותה גם בבתיהם לקוחות פרטיים, במוסדות וארגונים. המדפסות של היום הם במקרים רבים מוצרים משולבים אשר עונים על פונקציות של הדפסה, סריקה, שליחת פקסים וצילום מסמכים. כלומר המדפסות של היום עונות על מגוון שימושים ובהתאם לכך התלות שלנו בהן גדלה.

עסקים משתמשים במדפסות על מנת להפיק חשבוניות ומסמכים שונים; אלו יכולים להיות גם בעלי מקצועות חופשיים כמו אדריכלים המדפיסים תכניות אדריכליות או עורכי דין אשר צריכים להדפיס מסמכים משפטיים; סטודנטים אשר צריכים להדפיס עבודות ואפילו משתמשים פרטיים אשר רוצים להדפיס כרטיס טיסה שרכשו באינטרנט או דפי ציור לילדים. בקיצור אי אפשר בלי המדפסת וכאשר מתרחש תקלה יש צורך בתיקון מדפסות מהיר.

מדפסות הן מוצר שימושי מאוד גם עבור המשתמש הביתי וגם עבור המשתמש העסקי והמוסדי.  וכמובן, כמו כל מכשיר חשמלי אנו עלולים להיתקל בבעיות טכניות ולהזדקק לתיקון מדפסות.

מדפסות – תקלות אופייניות

משתמשי המדפסות עלולים להיתקל בסוגים שונים של בעיות המשבשות את פעילותן התקינה של המדפסות והמכשירים המשולבים. בין הבעיות השכיחות ניתן להזכיר:

  • בעיות שונות במשיכת הנייר אשר גורמות לנייר להיתקע בתוך המדפסת או חוסר יכולת של המדפסת למשוך נייר.
  • בעיות בתקשורת בין המדפסת למחשב.
  • הדפסות מלוכלכות ומרוחות.
  • בעיות בזיהוי מחסנית הדיו.
  • בעיות הקשורות להגדרות המדפסת.
  • מדפסת שאינה מגיבה.

לכל סוג של בעיה יש פתרון. מקור הבעיות יכול להיות בהגדרות חומרה או הגדרות תוכנה; תקלות פיזיות ברכיבי המדפסת; לכלוך, אבק ושאריות נייר בתוך המדפסת. טכנאי מיומן יבדוק את הבעיה, יזהה את המקור לבעיה ויעניק פתרון מהיר של תיקון מדפסות.

שימו לב שישנן סוגים שונים של מדפסות, מיצרנים שונים, בעלי פונקציות שונות ובעלי שיטת פעולה שונה (מדפסות הזרקת דיו ומדפסות לייזר). טכנאי לתיקון מדפסות מתקן את כל סוגי המדפסות של כל היצרנים.

תיקון מדפסות HP

חברת HP היא אחת מיצרני המדפסות המובילות. בין מוצריה תוכלו למצוא מבחר גדול של מדפסות ומכשירים משולבים המתאימים לשימוש ביתי וגם שימוש עסקי או מוסדי בקנה מידה גדול. מדפסות HP הן מותג מוכר ורבים בישראל משתמשים בו, גם גם בעולם כולו. אלו הן מדפסות מובילות אותן תוכלו למצוא בבתים פרטיים, משרדים, מפעלים, מוסדות וארגונים.

אך גם מדפסות איכותיות אלו יכולות להתקלקל. לעתים התקלה מתרחשת בעקבות בלאי טבעי, חוסר בתחזוקה או תוצאה של שימוש לקוי במכשיר והיא הקפדה על הוראות השימוש. במקרה של בעיות תקשורת, יתכן ומקורה של הבעיה הוא אינו במדפסת.

כאשר יש לכם בעיה עם המדפסת, הזמינו שירות תיקון מדפסות HP. נפתלייב מגדאי יגיע אליכם ויאבחן את מקור הבעיה ויעניק לה את הטיפול הראוי. במהרה תוכלו לחזור להשתמש במדפסת.

  • תיקון מדפסות HP נעשה בשירות עד הבית (או שירות לבית העסק). אין צורך לנתק את המדפסת ולהביא אותה למעבדת השירות. כך תזכו בשירות מהיר יותר ונוחות גדולה יותר. זהו חיסכון עצום בזמן. היום של הבאת הציוד למעבדה חלפו מן העולם, מדפסת זה לא טלפון נייד.
  • יש לנו מלאי של חלקי חילוף מקוריים בזמינות מלאה; חלקים לצורך תיקון מדפסות HP כמו גם מדפסות אחרות. במידה ויש צורך להחליף רכיבים במדפסת זה יתבצע ללא עיכובים מיותרים. הכל תוך כדי שימוש בחלקי חילוף מקוריים ואיכותיים.
  • אצלנו תיקון מדפסות HP תמיד מתבצע באחריות על כל תיקון והחלפה. בכל בעיה תמיד יש לכם למי לפנות ולקבל שירות.
  • זמינות גבוהה ופתרון מהיר. אנו תמיד עומדים לשירותכם ושואפים לתת לכם שירות מהיר אשר לא יפגע בשגרת העבודה שלכם. זוהי תוצאה של אכפתיות וניסיון בתיקון מדפסות

שימו לב! יתכנו מקרים מסוימים בהם לא משתלם להשקיע בתיקון המדפסת, אלא מוטב לרכוש ציוד חדש. לצורך כך יש צורך בטכנאי מדפסות אשר יזהה את מקור הבעיה ואת האפשרויות לפתרון. במידה ויש צורך בציוד חליפי בזמן התיקון או שתרצו לרכוש מדפסת חדשה, נוכל לעזור לכם גם בזה. כמו כן תוכלו להשיג אצלנו טיונרים וראשי דיו למדפסות HP ולכל סוגי המדפסות.

טכנאי מדפסות – נפתלייב מגדאי

הניסיון מראה כי הלקוחות שמים דגש גדול על חווית השירות. הם רוצים טכנאי מדפסות אשר מגיע בהקדם ופותר את הבעיה, בלי סיפורים ובלי עיכובים. הלקוחות מצפים לטכנאי מדפסות בעל ידע מקצועי ויכולת לתת פתרון למערכת כולה אשר כוללת גם את המחשב (ולפעמים הוא גם חלק מהבעיה).

על מנת לשפר את השירות, היעילות והמהירות, ישנם מקרים בהם טכנאי המדפסות מבצע התחברות מרחוק אל המחשב והמדפסת. לא כל בעיה ניתן לפתור בצורה זו, אך אחוז גדול מאוד של בעיות הקשורות להגדרות ותקשורת בין המדפסת למחשב ניתן לפתור בצורה זו.

אם אתם נזקקים לטכנאי מדפסות, יש לכם למי לפנות. נפתלייב מגדאי הוא טכנאי מדפסות והנדסאי מדפסות. הוא מתקן את כל סוגי המדפסות, כמו גם מחשבים וציוד היקפי אחר. פעמים רבות הבעיה במדפסת קשורה להגדרות במחשב ולכן חשוב לעבוד עם טכנאי מדפסות המתמחה גם בתחום המחשוב ורשתות תקשורת.

לנפתלייב מגדאי ניסיון של 30 שנה כטכנאי מחשבים. הוא הוסמך על ידי מיקרוסופט כטכנאי למערכות הפעלה ורשתות תיקשורת מבוססות וינדוס וגם מומחה למערכת ההפעלה של לינוקס. מהבעיה במדפסת ועל לוח האם של המחשב, נפתלייב מגדאי פותר את כל הבעיות.

טכנאי מדפסות, נפתלייב מגדאי, הוא תושב פתח תקווה והוא מעניק את שירותיו המקצועיים למגוון לקוחות בכל אזור המרכז.

המדפסת התקלקלה – התקשרו עכשיו!

צריכים עזרה?