0552709323

כתוב את הכותרת כאן

פרמוט מחשב

כאשר ישנן תקלות בחומרת המחשב, טכנאי המחשבים מחליף או מתקן את החלקים הפגומים. אך רבות מהתקלות במחשבים הן אינן תקלות חומרה ואלו אפילו אינן תקלות נקודתיות – אלא אוסף של תקלות קטנות והודעות שגיאה אשר הופכות את השימוש במחשב לסיוט. המחשב מגיב לאט, נתקע ומפיק הודעות שגיאה רבות. מצבים כאלה מתרחשים לאחר שימוש ממושך במחשב, שימוש אשר במהלכו הותקנו והוסרו אפליקציות שונות. פעולות אלו יכולות לגרום לכל מיני בעיות קטנות, אך הצירוף של הבעיות הופך לבעיה אחת גדולה ואז הפתרון הוא פרמוט מחשב.

מתן מענה לכל אחת מהבעיות הוא אינו מעשי מבחינת הזמן והקושי באיתור התקלות, ולפעמים גם בלתי אפשרי.

כיצד פרמוט מחשב מציל את המצב?

פרמוט מחשב בעצם מוחק את כל המידע מהמחשב, כולל מערכת ההפעלה. הוא בעצם מאפס את המחשב ומביא אותו לנקודת האפס. לאחר פרמוט מחשב ניתן להתקין מחדש את מערכת הפעלה כמערכת נקייה המפקדת בצורה תקינה ללא התקלות שאיתן התמודדתם.

איך מפרמטים מחשב?

פירמוט מחשב כולל כמה שלבים:

שלב ראשוןגיבוי המידע

מכיוון שפרמוט מחשב מביא למחיקה מוחלטת של כל מידע השמור על המחשב יש קודם כל לגבות את המידע החשוב על מנת לא לאבד אותו. אלו יכולות להיות תמונות המשפחה ששמרתם על המחשב הביתי; מאגר הנתונים המתעד את לקוחות העסק וכל היסטורית הפעילות שלהם; קבצי העבודה החשובים של הסטודנט או כל דבר אחר שלא תרצו לאבד.

שלב שניפרמוט המחשב

בשלב זה, ממנו אין חזרה, מפרמטים את המחשב. כל המידע השמור בדיסק הקשיח נמחק בצורה סיסטמטית והמחשב חוזר למצב שבו היה כאשר יצא מהמפעל ובטרם התקנת מערכת ההפעלה.

שלב שלישיהתקנת מערכת ההפעלה

לאחר שפורמט המחשב יש להתקין מחדש את מערכת ההפעלה. רוב המשתמשים הביתיים עושים שימוש במערכת ההפעלה של ווינדוס או מערכת ההפעלה של מאק עבור מחשבי אפל, אך בהחלט ישנם מקרים בהם מותקנות מערכות לינוקס. שימו לב שאנו מתקינים אך ורק מערכות הפעלה ברישיון ולא תכנות פירטיות.

שלב רביעיהתקנת אפליקציות

לאחר שפרמטנו את המחשב והתקנו את מערכת ההפעלה אנו יכולים להתקין את האפליקציות השונות להן אנו זקוקים. האפליקציות שמתקינים תלויות בסוג השימוש במחשב, בעלי מקצועות מסוימים ועסקים נזקקים לאפליקציות ייעודיות. ברוב המקרים מתקינים את חבילת אופיס אשר רובם המוחלט של המשתמשים עושים בה שימוש.

שלב חמישישחזור המידע

לאחר שהותקנה מערכת ההפעלה והאפליקציות הדרושות ניתן לשחזר את המידע. בשלב זה אנו מחזרים למחשב את המידע שגיבינו בשלב הראשון. אלו עשויים להיות מסמכי וורד ואקסל שעליהם עבדתם; קבצי המדיה שלכם או כל דבר אחר בעל חשיבות אישית או עסקית.

פרמוט מחשב אינו נחשב לפעולה מסובכת והוא פותר את מרבית הבעיות. אך מכיוון שמדובר בתהליך בלתי הפיך חייבים לבצע אותו בצורה מסודרת ואחראית על מנת למנוע איבוד מידע חשוב. מסיבה זה פרמוט מחשב יש לעשות אך אצל טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה

Counseling, mediation, & legal representation

Our clients range from FTSE 300 companies, to large charitable organisations and some small local businesses who are striving to expand. Most of our clients use our Data Analysis service to inform their strategic decision making and their targets for the immediate, mid-term and long-term future.

The data sources that we use for this type of analysis include customer enquiry data, sales figures, costs, market data and customer feedback.

Join our team to get experienced advice

We have over 20 years of consultancy experience in this area of business and we strive to achieve the following: develop, empower, enable and maintain.

We understand that nothing is more important than the emotional, financial and spiritual health of your family, through its many transitions. We are here to help you. The mission of Russel Law offices is to provide the client with the best law advice possible, and help with any problems and law suits required to get through a crisis.

Take charge of your legal claims

1-800-877-111

טכנאי מחשבים