עמוד הבית » אודות
אודות

אודות

שלום, שמי נפתלייב מגדאי, תושב פתח תקווה,  ואני הנדסאי מחשבים אשר יכול לפתור לכם כל בעיה במחשבים וציוד היקפי. השירותים שלי כוללים טיפול בבעיות חומרה ותוכנה.

הבנת צורכי הלקוח

אני מאמין שטכנאי מחשבים חייב קודם כל להבין את צורכי הלקוחות. זה עשוי להיות המשתמש הביתי אשר אינו יכול לבצע פעולות שונות בגלל הבעיה במחשב, או הלקוח העסקי אשר תקלות המחשב משבשות את מהלך העסקים שלו. בין אם מדובר בלקוח פרטי או לקוח עסקי ומוסדי, חשוב מאוד להעניק לו את השירות המהיר ביותר על מנת לאפשר לו לחזור לשגרה.

על מנת לתת ללקוחותי את השירות הטוב ביותר עם דגש על פתרון מהיר של הבעיה, אינני מבקש מכם להגיע אל מעבדת התיקונים. אני בעצמי מגיע עם שירות עד הבית או עד בית העסק ומתקן את הבעיה במקום. זה חוסך לכם באיבוד זמן מיותר ומאפשר לכם לקבל מחשב תקין בהקדם האפשרי.

עוד אמצעי שאני משתמש בו על מנת לייעל את השירות הוא פתרון בעיות באמצעות התחברות מרחוק. רבות מהבעיות אינן דורשות הגעה אישית של הטכנאי אליכם – ניתן לבצע התחברות מרחוק אל המחשב (באמצעות האינטרנט) ולהעניק פתרון לסוגים שונים של בעיות. במקרים רבים כך אני מצליח לפתור לכם בעיות תוך דקות ספורות וגם יכול להעניק לכם שירות בזמינות גבוהה יותר.

תקלות במחשב משבשות לכם את הפעילות ואת השגרה, הן עלולות גם לגרום לכם לנזק כלכלי כתוצאה מהפגיעה בפעילות העסקית. בזכות האמצעים שבם אני נוקט אני מצמצם למינימום את הזנק שנגרם לכם ומעניק לכם פתרון מהיר ומקצועי.

מניעת בעיות

רבות מהבעיות ניתן למנוע, על מנת לצמצם את המקרים של חוסר אונים מול תקלה במחשב. לכן במסגרת השירות ללקוחות אני שם דגש גם על פעולות מניעה אשר כוללות תחזוקה וניקוי המחשב, התקנת אנטי ווירוסים, מתן מענה לבעיות אבטחה וביצוע גיבויים סדירים לצורך צמצום הנזק במקרה של אבדן מידע בעקבות תקלה במחשב או פגיעה של תוכנה זדונית.

נפתלייב מגדאי – מומחה מוסמך למחשבים

אם יש לכם בעיות במחשבים ברשתות תקשורת או בציוד היקפי אתם מוזמנים לפנות לנפתלייב מגדאי המומחה למחשבים.

נפתלייב מגדאי הוא הנדסאי מחשבים אשר מעניק שירותי טכנאי מחשבים כבר שלושים שנה. הוא מציע לכם שילוב של ידע וניסיון. השירותים של נפתלייב מיועדים לפתרון כל בעיה בחומרה ובתוכנה.

יש לו את כל ההסמכות הרשמיות של מיקרוסופט ולינוקס והוא מומחה למערכות הפעלה ורשתות תקשורת. בין השירותים תוכלו לקבל:

  • התקנת רשתות תקשורת ביתיות ורשתות תקשורת בעסק.
  • תיקון בעיות בחיבור לאינטרנט
  • רכישת חומרה ושדרוגי חומרה
  • פרמוט מחשב
  • הסרת ווירוסים ותוכנות זדוניות
  • התקנת מערכות הפעלה ואפליקציות
  • תיקון בעיות של איטיות במחשב
  • שירותי גיבוי בענן.
  • תיקון מדפסות וציוד היקפי.

ניתן לקבל שירות בכל אזור המרכז.

צריכים עזרה?